Zarezerwuj

Lokalizacja obiektu

Studio 2-osobowe 
z widokiem na morze

W skład studia wchodzi część dzienna z aneksem kuchennym, dwuosobowym łóżkiem i dwuosobową sofą, a także łazienka z prysznicem i balkon z pięknym widokiem. Aneks kuchenny wyposażony jest w dwupalnikową płytę, lodówkę z zamrażarką, pralkę i czajnik. Alex Beach jest obiektem zamkniętym do którego można dostać się tylko dzięki kluczowi. W studiu dostępne jest nielimitowane WIFI. 

Airbnb

Rezerwacja online

Apartament na wynajem

Apartament 4-osobowy 
w bardzo wysokim standardzie

Kompleks Alex Beach jest jednym z nielicznych budynków które mieszczą się na klifie przy samym morzu. W całym Sveti Vlas takimi widokami oraz prywatną plażą może poszczycić się tylko Alex Beach. Na terenie kompleksu znajduje się bar z prywatną restauracją, basen, duża ilość zieleni na której można się opalać albo bawić się ze swoim pupilem. Z ogrodu biegnie ścieżka przez figowy zagajnik bezpośrednio do pięknej piaszczystej prywatnej plaży. Alex Beach jest idealną opcją dla osób które chcą odpocząć od hałasu gdyż kompleks znajduje się w cichej okolicy, pomiędzy lasem a morzem.

Apartament składa się z sypialni z dwuosobowym łóżkiem, klimatyzowanego salonu z wygodną dwuosobową rozkładaną sofą i dużego płaskiego smart telewizora. Aneks kuchenny wyposażony jest w dwupalnikową płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażarką, czajnik elektryczny i ekspres kapsułkowy do kawy Nespresso. W łazience znajduje się wygodny prysznic. Ponadto, z obu pokojów wychodzą przestronne balkony: jeden z widokiem na zieleń, drugi z widokiem na morze i basen. Alex Beach jest obiektem zamkniętym do którego można dostać się tylko dzięki kluczowi. W całym apartamencie dostępne jest nielimitowane WIFI. 

Airbnb

Rezerwacja online

Sveti Vlas

Alex Beach

APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.