APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.

 

Dawn Park

Słoneczny Brzeg

Rezerwacja online

Airbnb

W świeżo wyremontowanym apartamencie A24 znajduje się sypialnia z dwuosobowym łóżkiem, salon z dwoma rozkładanymi sofami, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienką z prysznicem. Do apartamentu przynależy także balkon z widokiem na basen.

W apartamencie A24 znajduje się klimatyzacja, płaski smart telewizor, płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka, czajnik, ekspres Dolce Gusto, pralka, komplet talerzy i sztućców. W tym mieszkaniu dostępne jest szybkie nielimitowane Wi-Fi idealne do pracy i rozrywek.
Dawn Park mieści się w centrum Słonecznego Brzegu. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszystkich najciekawszych atrakcji jakie oferuje kurort, a także pozwala wypocząć w ciszy po dniu pełnym słońca przy prywatnym basenie bądź pobliskiej plaży. Nieopodal obiektu znajdują się liczne drobne sklepiki, restauracje oraz piekarnia.
Apartament A24 dla 6 osób
z balkonem

Rezerwacja online

Airbnb

W apartamencie A52 znajdują się aż dwie sypialnie: główna z dwuosobowym łóżkiem, mniejsza z łóżkiem pojedynczym. W salonie znajduje się rozkładana sofa, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz dwie łazienki z prysznicem. Do apartamentu przynależy również duży balkon. Z każdego pokoju roztacza się widok na basen.

W apartamencie A52 znajduje się klimatyzacja, płaski smart telewizor, płyta ceramiczna, mikrofalówka, czajnik, pralka, komplet talerzy i sztućców. W tym mieszkaniu dostępne jest szybkie nielimitowane Wi-Fi idealne do pracy i rozrywek.
Apartament A52 dla 5 osób
z dwoma sypialniami

Rezerwacja online

Airbnb

W studiu znajduje się część sypialniana z dwuosobowym łóżkiem, salon z 2-osobową rozkładaną kanapą, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Do studia przynależy kompaktowy balkon z zestawem ogrodowym na którym można delektować się chłodnymi napojami. 

W studiu B53 znajduje się klimatyzacja, płaski smart telewizor, pralka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, czajnik, komplet talerzy i sztućców. W tym mieszkaniu dostępne jest szybkie nielimitowane Wi-Fi idealne do pracy i rozrywki.
Studio B53 dla 3 osób
z balkonem
Studio na wynajem
Lokalizacja obiektu

Zarezerwuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja online

Airbnb

W wyremontowanym apartamencie A33 znajdują się aż 2 sypialnie z dwuosobowymi łóżkami, salon z rozkładaną sofą, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz 2 łazienki z prysznicami. Do apartamentu przynależy także balkon z widokiem na basen.

W apartamencie A33 znajduje się klimatyzacja, płaski smart telewizor, płyta ceramiczna, zmywarka, mikrofalówka, czajnik, ekspres Dolce Gusto, pralka, komplet talerzy i sztućców. W tym mieszkaniu dostępne jest szybkie nielimitowane Wi-Fi idealne do pracy i rozrywek.
Apartament A33 dla 5 osób
z balkonem