Zarezerwuj

Lokalizacja obiektu

Apartament na wynajem

Apartament 4-osobowy

z wyjściem na zielony taras

Kompleks Diamond znajduje się w Sveti Vlas w pobliżu luksusowej Mariny Dinevi oraz ekskluzywnych plaż z barami, leżakami i parasolami. Idealna lokalizacja dla osób liczących na wygodę i świetną lokalizację. Na terenie kompleksu znajduje się duży basen z leżakami. Ponadto w około jest dużo trawników i zieleni dlatego jest to idealne miejsce na przyjazd ze swoim wychowanym pupilem.

Apartament składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, sypialni z szerokim podwójnym łóżkiem, a także łazienki z prysznicem. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na duży zielony taras co skierowany w kierunku morza. Jest to duża zaleta w przypadku przyjazdu ze swoim grzecznym wychowanym pupilem. Apartament przygotowany jest dla maksymalnie 4 osób. Kilka kroków od apartamentu znajduje się basen, plaża i sklepy.

W apartamencie znajduje się klimatyzacja, lodówka, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres kapsułkowy Dolce Gusto, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, szybki bezprzewodowy internet. 

Airbnb

Rezerwacja online

Sveti Vlas

Diamond

APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.