APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.

 

Rezerwacja online

Airbnb

Studio znajduje się na 3. piętrze w budynku Kalina. Składa się ono z aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, części sypialnej z dwuosobowym łóżkiem oraz rozkładaną sofą,  łazienki z bezprogowym prysznicem. Do studia przynależy duży balkon z zestawem ogrodowym i bezpośrednim widokiem na morze.

W studiu znajduje się klimatyzacja, pralka, płaski telewizor, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, kwadratowy stół dla całej rodziny, stolik kawowy, zestaw plażowy i bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 
Studio K307 dla 4 osób 
z widokiem na morze

Rezerwacja online

Airbnb

Studio znajduje się na 6. piętrze w budynku Olivia. Składa się ono z aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, części sypialnej z dwuosobowym łóżkiem oraz rozkładaną sofą,  łazienki z wanną. Do studia przynależy balkon z zestawem ogrodowym i bezpośrednim widokiem na morze.

W studiu znajduje się klimatyzacja, pralka, płaski smart telewizor, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, kwadratowy stół dla całej rodziny, stolik kawowy, zestaw plażowy i bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 
Studio O602 dla 4 osób 
z widokiem na morze i ogrody

Rezerwacja online

Airbnb - wkrótce

Studio znajduje się na 3. piętrze w budynku Olivia. Składa się ono z aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, części sypialnej z dwuosobowym łóżkiem oraz rozkładaną sofą,  łazienki z prysznicem walk-in. Do studia przynależy balkon z zestawem ogrodowym i bezpośrednim widokiem na basen.

W studiu znajduje się klimatyzacja, pralka, płaski smart telewizor, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, stół dla całej rodziny, stolik kawowy i bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 
Studio F302 dla 4 osób 
z widokiem na basen i ogrody

Rezerwacja online

Airbnb

Studio znajduje się na 5. piętrze w budynku Kalina. Składa się ono z aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, części sypialnej z dwuosobowym łóżkiem oraz rozkładaną dwuosobową sofą,  łazienki z prysznicem. Do studia przynależy duży taras z zestawem ogrodowym i centralnym widokiem na morze. W przypadku przyjazdu większą grupą, idealne nadaje się do wynajmu wraz z apartamentem K5.

W studiu znajduje się klimatyzacja, pralka, płaski telewizor, płyta kuchenna, zmywarka, mikrofalówka, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, okrągły stół dla całej rodziny, stolik kawowy, zestaw plażowy i bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 
Studio K503 dla 4 osób 
z tarasem i widokiem na morze
Lokalizacja obiektu
Apartament znajduje się na 5. piętrze w budynku Kalina. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z wanną, sypialni z prywatną łazienką, sypialni z balkonem oraz dużego tarasu z zestawem ogrodowym. Apartament może pomieścić do 6 osób

W przypadku przyjazdu większą grupą, idealne nadaje się do wynajmu wraz ze studiem K5.

W apartamencie znajdują się 3 jednostki klimatyzacji, pralka, piekarnik, mikrofalówka, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, przestronne okna z widokiem na morze, bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament K504 dla 6 osób  
z tarasem i widokiem na morze 
Apartament znajduje się na 3. piętrze w budynku Jasmina. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z prysznicem, sypialni z prywatną łazienką z wanną, sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi, 2 balkonów z zestawami ogrodowymi. Apartament może pomieścić do 6 osób.

W apartamencie znajduje się klimatyzacja, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, przestronne okna z widokiem na baseny i dużą ilość zieleni, bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 

Rezerwacja online

Airbnb

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament J301 dla 6 osób  
z widokiem na baseny 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament znajduje się na 5. piętrze w budynku Olivia. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z wanną, sypialni z podwójnym łóżkiem, balkonu z zestawem ogrodowym. Apartament może pomieścić do 4 osób.

W apartamencie znajduje się klimatyzacja, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, przestronne okna z widokiem na morze i dużą ilość zieleni, a także bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament O508 dla 4 osób  
z widokiem na morze i baseny 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament znajduje się na 4. piętrze w budynku Flora. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z prysznicem, sypialni z wygodnym podwójnym łóżkiem typu king-size, balkonu z niesamowitym widokiem i zestawem ogrodowym. Apartament może pomieścić do 4 osób.

W apartamencie znajduje się klimatyzacja, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor z funkcją smartTV, przestronne okna z widokiem na morze i plażę, oraz bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 

Rezerwacja online

Airbnb - wkrótce

Apartament F405 dla 4 osób  
z centralnym widokiem na morze 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament znajduje się na 4. piętrze w budynku Borian. Składa się z salonu z 2 rozkładanymi kanapami, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z wanną, a także łazienki z prysznicem, 2 podwójnych sypialni oraz balkonu z zestawem ogrodowym. Apartament może pomieścić do 8 osób.

W apartamencie znajdują się 3 jednostki klimatyzacji, pralka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, przestronne okna z widokiem na morze, basen i zieleń, a także bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI. 

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament B402 dla 8 osób  
z widokiem na morze i baseny 
Apartament znajduje się na 3. piętrze w budynku Cecylia. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą, łazienki z wanną, sypialni z prywatną łazienką, sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi, oraz balkonu z zestawem ogrodowym. Apartament może pomieścić do 7 osób dzięki rozkładanej dostawce.

W apartamencie znajduje się klimatyzacja, pralka, piekarnik, mikrofalówka, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, przestronne okna z widokiem na basen i zielony ogród, bardzo szybkie nielimitowane bezpłatne WIFI.