Rezerwacja online

Zarezerwuj

Lokalizacja obiektu

Studia i apartamenty na wynajem

Nowoczesne studio (A19)

z kompaktowym balkonem

Kompleks Artur mieści się zaledwie 300 m od morza w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja obiektu pozwala zrelaksować się i odpocząć od wielkomiejskiego gwaru. Cały kompleks składa się tylko z 2 budynków. Przed pierwszym z nich znajduje się basen z częścią dla dzieci. Przy drugim zadbano o bujną lecz elegancko przystrzyżoną zieleń wraz z monumentami. Pośród niej znajdują się ścieżki z ławeczkami, gdzie można rozkoszować się słońcem i urokiem wakacji. Nieopodal obiektu znajduje się piaszczysta plaża i morze. Na spragnionych gości czeka specjalnie przygotowany bar plażowy z chłodnymi napojami i słodkimi drinkami, by nie trzeba było przerywać błogiego relaksu.

Studio znajduje się na pierwszym piętrze w głównym budynku. Posiada on klimatyzację, duży płaski telewizor smart TV, eleganckie i wygodne podwójne łóżko oraz miękką rozkładaną sofę. Ponadto w studiu znajduje się nowoczesny aneks kuchenny, płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. W skład studia wchodzi także łazienka z zamykanym prysznicem oraz balkon z meblami ogrodowymi na którym można delektować się chłodnymi napojami i pysznymi posiłkami. Studio posiada także szybkie nielimitowane WIFI, i może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Airbnb

Rezerwacja online

Sveti Vlas

Kompleks Artur

Nowoczesne studio (A29)

z kompaktowym balkonem

Studio z balkonem znajduje się na drugim piętrze w głównym budynku. Posiada on klimatyzację, duży płaski telewizor, wygodne podwójne łóżko i miękką rozkładaną sofę. Z  Ponadto w studiu znajduje się nowoczesny aneks kuchenny z płytą indukcyjną, mikrofalówką, zmywarką, ekspresem kapsułkowym oraz czajnikiem. Łazienka z wygodnym prysznicem, umywalką, WC oraz nowa suszarką z jonami dla zachowania zdrowych włosów. Studio posiada także szybkie nielimitowane WIFI i może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Airbnb

APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.