APARTELLO.com

Zarządzanie i najem krótkoterminowy apartamentów w Bułgarii i Polsce.

 

Studio znajduje się na 5. piętrze. Posiada ono dwuosobowe łóżko oraz  rozkładaną kanapę, aneks kuchenny, łazienkę z wanną oraz balkon z zestawem ogrodowym. Wszystkie okna wychodzą na południe. Studio może pomieścić do 3 osób

W pokoju znajdują się klimatyzacja, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, bezpłatne nielimitowane WIFI. 
Studio 3-osobowe  
z balkonem

Royal Sun

Słoneczny Brzeg

Rezerwacja online

Airbnb

Apartament znajduje się na 4. piętrze. Składa się z salonu z rozkładaną kanapą, aneksu kuchennego, jadalni, łazienki z prysznicem, sypialni, oraz balkonu z zestawem ogrodowym. Okna wychodzą na północ i wschód. W apartamencie zatrzymać się mogą maksymalnie 4 osoby

Ponadto w mieszkaniu znajduje się klimatyzacja, płyta kuchenna, elektryczny czajnik, garnki, zestaw naczyń, płaski telewizor, bezpłatne nielimitowane WIFI. 
Apartament 4-osobowy
z balkonem i widokiem zewnętrznym

Rezerwacja online

Airbnb

Royal Sun jest wyjątkowym kompleksem w Słonecznym Brzegu. Na terenie obiektu znajdują się 2 ogromne baseny, SPA, siłownia, bilard, restauracja i bar. Royal Sun znajduje się w bliskiej odległości od morza, a kilkuminutowy spacer dzieli go od Cacao Beach - najsłynniejszej piaszczystej plaży w Słonecznym Brzegu.  W pobliżu obiektu znajdują się drobne sklepiki, apteka i duży sklep spożywczy "Magnit".
Studia i apartamenty na wynajem
Lokalizacja obiektu

Zarezerwuj